Agnieszka Przestrzelska Podcast

Agnieszka Przestrzelska Podcast to audycja na temat diety, zdrowego stylu życia i szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

#10

Dlaczego jemy więcej niż chcemy

W dziesiątym odcinku mojego podcastu opowiem Ci o tym jakie  przyczyny stoją za podjadaniem lub kompulsywnym objadaniem się.

Dlaczego zjadanie takich porcji, jakie byśmy autentycznie chcieli bywa takie trudne? Podjadanie lub kompulsywne objadanie się mogą mieć wiele przyczyn, których nie widać na pierwszy rzut oka… Czytaj dalej

Podcast Dlaczego jemy więcej niż chcemy

#08

Diety, które prowadzą do efektu jojo i zaburzonych relacji z jedzeniem

W ósmym odcinku mojego podcastu opowiem Ci o tym jakie efekty dają popularne diety oraz jakie niosą ze sobą długoterminowe konsekwencje.

Na przestrzeni lat pojawia się wiele mniej lub bardziej modnych diet, które obiecują spektakularne efekty. W czym tkwi ich sekret i czy faktycznie działają? Czytaj dalej

odcinek ósmy podcast

#07

Sposoby na unikanie marnowania żywności

Szacuje się, że w Polsce marnuje się ok. 5 mln ton żywności rocznie! Jeżeli w Twojej kuchni wyrzuca się regularnie przeterminowane lub zepsute jedzenie to koniecznie posłuchaj tego odcinka i dowiedz się jak możesz to zmienić.  

Podcast Agnieszka Przestrzelska odcinek 4

#06

Nigdy nie czujesz zadowolenia z rezultatów własnych działań? Ogranicza Cię strach przed porażką? To znak, że czas zaopiekować się wewnętrznym krytykiem. Więcej na jego temat dowiesz się słuchając #05 odcinka podcastu Agnieszka Przestrzelska.

Podcast Agnieszka Przestrzelska odcinek 4

#05

Poznaj model żywienia, który pięć razy z rzędu wygrał w kategorii najlepszej diety, również w kontekście odchudzania. Na czym polega fenomen diety śródziemnomorskiej dowiesz się słuchając #05 odcinka podcastu Agnieszka Przestrzelska.

Podcast Agnieszka Przestrzelska odcinek 4

#04

Jak budować pewność siebie i relację ze sobą

Skąd bierze się niskie poczucie własnej wartości? Jak budować pewność siebie? Dowiesz się słuchając #04 odcinka podcastu Agnieszka Przestrzelska.

Podcast Agnieszka Przestrzelska odcinek 4

#03

Skąd pozyskać siłę woli do odchudzania? Jak podtrzymywać działanie, które będzie prowadziło mnie do celu? W tym odcinku podcastu opowiadam o tym, co wzmacnia, a co osłabia silną wolę.

#02

Jeżeli chcesz zmienić jakiś nawyk na stałe to potrzebna jest Ci wytrwałość oraz elastyczny plan. W tym odcinku opowiem o tym czym jest plan minimum oraz jak taki plan stworzyć. Jego zadaniem jest radzenie sobie z trudniejszymi momentami w trakcie wprowadzanych zmian.

#01 

W pierwszym odcinku podcastu odpowiadam na pytanie „czy w Święta warto próbować się ograniczać czy też zupełnie odpuścić?” Zwracam uwagę na to jak nasza relacja z jedzeniem może wpłynąć na dalsze wybory żywieniowe. Poruszam też temat dbania o własne potrzeby i asertywności przy świątecznych spotkaniach.

Bądź na bieżąco

Email

kontakt@dietanadobre.pl