Skorzystaj z konsultacji indywidualnych

Odzyskaj kontrolę nad słodyczami i procesem jedzenia.

Nazywam się Agnieszka Przestrzelska i jestem dietetyczką oraz psychodietetyczką. Pokażę Ci jak odzyskać kontrolę nad słodyczami oraz w jaki sposób zakończyć „epokę” wiecznego odchudzania, nawet jeżeli do tej pory Ci nie wychodziło.

Być może masz tak, że wszystkie dotychczasowe próby zmiany, w tym odchudzania kończyły się powrotem do starych nawyków?

A może wydaje Ci się, że to już nigdy się nie zmieni i odchudzanie nie jest dla Ciebie?

Możesz to zmienić! Przyczyną Twoich niepowodzeń jest wybranie strategii i rozwiązań niedopasowanych do Twoich obecnych możliwości, a także brak kluczowych umiejętności.

Na szczęście tego wszystkiego możesz się nauczyć!

Konsultacje ze mną są dla Ciebie jeżeli:

 

!

Uważasz, że powinnaś przestać jeść słodycze, ale nie jesteś w stanie się przed nimi powstrzymać.

!

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe, jednak nie potrafisz wprowadzić tych zmian w życie.

!

Jesteś zmęczona byciem na ciągłej diecie, ale przed jedzeniem więcej i bardziej różnorodnie blokuje Cię obawa, że utracisz kontrolę i przytyjesz.

!

Jadłospisy w twoim przypadku się nie sprawdziły i chcesz spróbować innej współpracy – opartej na dużej elastyczności w żywieniu i sprawdzonych metodach skoncentrowanych na tym jak coś zmienić.

!

Chcesz uwolnić się od ciągłego liczenia kalorii i wyrzutów sumienia z powodu jedzenia lub niepewności co, kiedy i ile zjadać.

!

 Chcesz zacząć jeść bardziej intuicyjnie i zmienić nawyki związane z jedzeniem i stylem życia na bardziej wspierające.

Każdy kolejny dzień, w którym nie podejmujesz zmiany utrwala Twoje dawne nawyki i wpływa na jakość Twojego życia! Być może częste myśli krążące wokół jedzenia prowadzą Cię do wyrzutów sumienia, gorszego samopoczucia, a nawet problemów zdrowotnych i większego dyskomfortu podczas spotkań towarzyskich.

Nic dziwnego, że to sprawia Ci trudność. W końcu Twoje aktualne nawyki powstawały przez wiele lat, a ich zmiana wymaga trochę czasu i zrozumienia przyczyny problemu.

 

Mam dla Ciebie rozwiązanie w postaci indywidualnych konsultacji online!

Jak zacząć ze mną współpracę krok po kroku

1. Wybierz ofertę

Wybierz interesującą Cię usługę lub pakiet. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z zasadami współpracy (dostępne na dole strony). 

2. Dokonaj opłaty

Dokonaj zakupu w sklepie online. Masz do dyspozycji 2 formy płatności tzw. szybkie płatności lub przelew. W przypadku wyboru opcji przelewu masz 5 dni na dokonanie płatności. W razie nieopłacenia zamówienia – zostanie ono anulowane i dalsze kroki nie będą mogły dojść do skutku.

3. Ustal termin

Po zakupie uzyskasz dostęp do kalendarza. Wybierz termin pierwszej konsultacji. Jeżeli żaden z dostępnych terminów nie będzie Ci odpowiadał – śmiało napisz do mnie, a poszukamy innego rozwiązania. Dostęp do kalendarza otrzymujesz wraz z potwierdzeniem zamówienia zaraz po zakupie.

4. Konsultacja

Spotkajmy się na konsultacji online w wyznaczonym terminie. Konsultacje odbywają się na platformie Google Meets. Otrzymasz ode mnie link do spotkania – nie musisz nic instalować. Wystarczy, że masz konto Google i klikniesz w wysłany link w ustalonym terminie. Przed konsultacją upewnij się, że masz sprawny mikrofon. 

Co zyskasz decydując się na współpracę ze mną?

praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zakończyć „epokę” wiecznego odchudzania oraz podejść do tematu oswajania zdrowszego stylu życia w sposób, który jest długoterminowo skuteczny i wspierający dla Ciebie – Twojego ciała, samopoczucia i psychiki

+  większą samoświadomość, dzięki czemu odzyskasz wolność w głowie i pożegnasz wyrzuty sumienia – zaczniesz sięgać po jedzenie tylko wówczas, gdy naprawdę jesteś głodna lub masz na to ochotę, a nie z powodu niewygodnych emocji, nudy lub innych odruchowych impulsów 

+  poznasz sprawdzone strategie, które zamiast mówić „co zmienić”, będą przede wszystkim wspierać Cię w tym „jak” wprowadzać zmiany, bez presji i zwalania wszystkiego na „siłę woli”

+  nauczysz się intuicyjnie dostosowywać sposób odżywiania do siebie i swoich zmieniających się potrzeb, bez wyrzekania się ulubionych posiłków lub ciągłego korzystania z jadłospisowej kartki

Wybierz najlepszą ofertę kompleksowej współpracy dla siebie

UWAGA: W CIĄGU MIESIĄCA PRZYJMUJĘ OGRANICZONĄ ILOŚĆ OSÓB,

aby zachować jakość usług.

Pakiet miesięczny BASIC

 449 PLN

 

3 konsultacje (60 minut + 2 x 25 minut) do wykorzystania w ciągu 30 dni. Częste spotkania umożliwią dobranie skuteczniejszej metody działania i wsparcie w trakcie jej realizowania

Strategia żywieniowa z propozycjami posiłków (schemat komponowania posiłków + po 3 przepisy na śniadanie, obiad, kolację oraz mniejszy posiłek). Z listą zamienników. Dzięki temu będziesz mieć większą elastyczność i nauczysz się jak komponować posiłki z łatwo dostępnych składników

Praca w oparciu o indywidualną strategię działania. W zależności od Twojej sytuacji może uwzględniać m.in. planer nawyków, dzienniczek żywieniowy i bazowanie na strategii żywieniowej. Dzięki temu nauczysz się wplatać do swojego żywienia ulubione produkty, np. słodycze, tak, aby nie zaburzały realizacji innych celów

Wspólne określenie celów, ustalenie indywidualnej strategii działania i zaleceń. Dzięki temu plan działania będzie dostosowany do Twoich realnych możliwości oraz potrzeb

Możliwość kontaktu mailowego, dzięki czemu uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w razie pytań lub ewentualnych trudności (1 mail)

Zalecenia w formie PDF

Pakiet miesięczny PREMIUM

499 PLN

 

4 konsultacje (60 minut + 3 x 30 minut), do wykorzystania w ciągu 6 tygodni. Częste spotkania umożliwią dobranie skuteczniejszej metody działania i wsparcie w trakcie jej realizowania

Strategia żywieniowa z propozycjami posiłków (schemat komponowania posiłków + po 6 przepisów na śniadanie, obiad, kolację oraz mniejszy posiłek). Z listą zamienników. Dzięki temu będziesz mieć większą elastyczność i nauczysz się jak komponować posiłki z łatwo dostępnych składników

Praca w oparciu o indywidualną strategię działania. W zależności od Twojej sytuacji może uwzględniać m. in. planer nawyków, dzienniczek żywieniowy i bazowanie na strategii żywieniowej. Dzięki temu nauczysz się wplatać do swojego żywienia ulubione produkty, np. słodycze, tak, aby nie zaburzały realizacji innych celów

Wspólne określenie celów, ustalenie indywidualnej strategii działania i zaleceń. Dzięki temu plan działania będzie dostosowany do Twoich realnych możliwości oraz potrzeb

Możliwość kontaktu mailowego, dzięki czemu uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w razie pytań lub ewentualnych trudności (2 maile)

Zalecenia w formie PDF

Pakiet miesięczny PREMIUM PLUS

 629 PLN

 

4 konsultacje (75 minut + 3 x 35 minut) do wykorzystania w ciągu 6 tygodni. Częste spotkania umożliwią dobranie skuteczniejszej metody działania i wsparcie w trakcie jej realizowania

Strategia żywieniowa z propozycjami posiłków (schemat komponowania posiłków + po 10 przepisów na śniadanie, obiad, kolację oraz mniejszy posiłek). Z listą zamienników. Dzięki temu będziesz mieć większą elastyczność i nauczysz się jak komponować posiłki z łatwo dostępnych składników

Praca w oparciu o indywidualną strategię działania. W zależności od Twojej sytuacji może uwzględniać m. in. planer nawyków, dzienniczek żywieniowy i bazowanie na strategii żywieniowej. Dzięki temu nauczysz się wplatać do swojego żywienia ulubione produkty, np. słodycze, tak, aby nie zaburzały realizacji innych celów

Wspólne określenie celów, ustalenie indywidualnej strategii działania i zaleceń. Dzięki temu plan działania będzie dostosowany do Twoich realnych możliwości oraz potrzeb

Możliwość kontaktu mailowego, dzięki czemu uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w razie pytań lub ewentualnych trudności (3 maile)

Zalecenia w formie PDF

Interesuje Cię pojedyncza konsultacja wstępna, która jest okazją do zadania pytań, omówienia problemu i wstępnego sposobu pracy? Zapisu możesz dokonać przechodząc do Cennika konsultacji.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Mam kierunkowe wykształcenie i opieram swoją pracę na sprawdzonych metodach

Podchodzę indywidualnie do każdej osoby i patrzę całościowo na jej problemy. Skupiam się przede wszystkim na docieraniu do przyczyny problemu i pracy w tych obszarach. Z tego względu współpraca ze mną nie koncentruje się na wadze i sztywnych jadłospisach. Najczęściej współpraca polega na pracy nad wybranymi przez Ciebie problemami, nauką nowych strategii i wdrażaniem ich w życie.

Stawiam na otwartą i szczerą atmosferę

Jeżeli masz jakiekolwiek obawy, pytania lub wątpliwości możesz śmiało o nich mówić. Celem współpracy jest znalezienie przyczyn problematycznych objawów lub zachowań i dopasowanie rozwiązań do Twoich możliwości. Co ważne w zgodzie z Tobą. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub czujesz potrzebę przedyskutowania innych strategii to podczas naszej współpracy jest na to przestrzeń.

Nauczysz się jeść bardziej intuicyjnie

Dzięki temu będziesz w stanie bez obaw jeść bez ciągłego liczenia kalorii lub sztywnych jadłospisów. Zdobędziesz także umiejętności, które pomogą Ci radzić sobie w niestandardowych i trudniejszych sytuacjach. Będzie Ci łatwiej radzić sobie z podjadaniem i ograniczyć słodycze w sposób bardziej przez Ciebie kontrolowany.

Dyplomy i certyfikaty

Zasady współpracy:

 

 • Czas trwania współpracy to okres 30 dni lub 6 tygodni (w zależności od wybranej oferty), od momentu jego wykupienia pakietu.
 • Celem współpracy jest: znalezienie przyczyn problematycznych zachowań, zmniejszenie dyskomfortu towarzyszącego zmianie oraz dopasowanie rozwiązań do możliwości klienta.
 • W ramach pakietu przewidziane są 3 lub 4 indywidualne konsultacje (w zależności od wykupionego pakietu). Na wykorzystanie pakietu miesięcznego klient ma od 30 dni do 6 tygodni (w zależności od wykupionego pakietu).
 • Możliwe jest odwołanie i/lub zmiana terminu konsultacji z następującym wyprzedzeniem: najpóźniej do 48 godzin przed wizytą (licząc dni robocze).
 • Jeśli spotkanie zostanie odwołane w czasie krótszym niż: 48 godzin to wizyta przepada, a umówienie nowej będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami (skorzystanie z kolejnej wizyty z pakietu lub wykupienie kolejnego pakietu).
 • W przypadku spóźnienia dietetyk czeka przez 10 minut od umówionej godziny. Klient powinien zgłosić swoje spóźnienie jeszcze przed wizytą, jeżeli wie, że się spóźni.
 • W przypadku braku kontaktu ze strony klienta obowiązują następujące zasady: wykupiony przez klienta pakiet traci ważność po upływie terminu ważności 30 dni lub 6 tygodni (w zależności od zakupionego pakietu) od momentu daty zakupu. Po upływie tego terminu w celu umówienia kolejnej wizyty trzeba wykupić ponownie pakiet.
 • Jako dietetyk zobowiązuję się dołożyć wszelkich starań do tego, aby wypracowane rozwiązania były maksymalnie dostosowane do możliwości klienta, ułatwiały mu wdrożenie działań oraz osiągnięcie celu. Nie biorę jednak odpowiedzialności za brak efektów współpracy jeśli: klient zerwie kontakt lub nie jest w stanie stosować się do zaleceń ze względu na okoliczności, o których mnie nie poinformował.

Cały regulamin współpracy znajdziesz klikając tutaj.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Czym jest strategia żywieniowa?

W ramach współpracy klient otrzymuje strategię żywieniową (bez rozpisania na konkretne dni). Strategia ta zawiera proporcje składników z wymiennikami, z których można prawidłowo komponować posiłek oraz przykładowe propozycje przepisów opartych na tych proporcjach (np. śniadania 500 kcal, obiady 600 kcal). Klient na podstawie otrzymanych propozycji samodzielnie wybiera posiłki, które chce jeść w oparciu o otrzymaną strategię żywieniową. Kaloryczność, rodzaj oraz ilość poszczególnych propozycji posiłków jest dobierana indywidualnie do sytuacji klienta oraz pakietu, który wybrał. Zaletą strategii żywieniowych jest duża elastyczność – klient może modyfikować lubiane przepisy pod wybrane proporcje i dowolnie wybierać posiłki. 

 

Jak długo zajmie mi wyjście z mojej sytuacji?

Większość osób odczuwa poprawę już od pierwszych tygodni rozpoczęcia współpracy, jednak wprowadzanie trwałych zmian w życie to proces, który wymaga trochę czasu. Jest to kwestia mocno indywidualna i zależy od wielu czynników, m. in. jak bardzo złożony jest problem, jakie umiejętności posiadasz już na dzień dzisiejszy oraz w jakiej sytuacji życiowej obecnie się znajdujesz (czy przeżywasz stresującą sytuację, masz/nie masz czasu na wypoczynek, możesz/nie możesz liczyć na wsparcie bliskich itp). 

Czy podczas konsultacji online muszę mieć aktywną kamerę internetową?

Korzystanie z kamery internetowej jest dobrowolne. Naturalnie rozmowa i współpraca jest o wiele bardziej przyjemna, gdy się widzimy, jednak nie jest to wymóg konieczny. Ja ze swojej strony udostępniam podgląd kamery, abyś miał/a większy komfort współpracy i pewność z kim rozmawiasz.

Nie potrafię gotować i mam na to mało czasu/nie chcę spędzać wielu godzin w kuchni - czy jest sens zaczynać w takiej sytuacji współpracę?

Aby się zdrowo odżywiać nie musisz spędzać wielu godzin w kuchni, ani przygotowywać bardzo skomplikowanych potraw. Samodzielnego przyrządzania posiłków nie da się jednak całkowicie uniknąć. 

W ramach miesięcznej współpracy ustalimy strategię dostosowaną do Twoich możliwości i preferencji. Otrzymasz także propozycje posiłków uwzględniające proste i szybkie przepisy.

Czy muszę mieć jakieś badania na pierwszą wizytę?

Wyniki badań nie są niezbędne, ale standardowo warto jest wykonać przynajmniej raz w roku:

 • morfologię
 • lipidogram
 • badanie moczu
 • glukozę na czczo.

Jeżeli w ostatnich wynikach badań występowały odstępstwa od norm to proszę o przesłanie tych wyników na adres kontakt@dietanadobre.pl. Także w przypadku występowania chorób zalecane jest dosłanie ostatnich wyników badań.

Ponadto jeżeli odczuwasz spadek energii i koncentracji, stany depresyjne lub trudności z redukcją masy ciała, a także zauważasz wzmożone wypadanie włosów i łamliwość paznokci, to warto też wykonać:

 • badanie funkcji tarczycy (TSH , ft3, ft4)
 • insulinę na czczo
 • ferrytynę, żelazo, B12, kwas foliowy
 • oznaczenie poziomu witaminy D (w osoczu).
Jestem wegetarianką, nie jem w ogóle mięsa, czy to nie jest problem?

Współpracuję z osobami również na diecie wegetariańskiej i taki sposób odżywiania, o ile jest odpowiednio zbilansowany nie stanowi jakiejkolwiek przeszkody. 

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsze spotkanie trwa zwykle ok. 60 minut i odbywa się na platformie Google Meets. Na ok. 15 minut przed umówioną wizytą otrzymasz mailowo link, w który wystarczy bezpośrednio kliknąć, aby dołączyć do wizyty. W trakcie spotkania:

 • poznaję Twoje dotychczasowe doświadczenia związane z dietą 
 • w trakcie rozmowy staram się zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, a także poznać cele i motywację, które za nimi stoją
 • wspólnie analizujemy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe oraz obecny styl życia
 • weryfikujemy cele oraz ustalamy wspólnie realną strategię działania dostosowaną do Twoich aktualnych możliwości
 • w zależności od indywidualnej sytuacji (posiadanej wiedzy oraz umiejętności) możliwe są elementy edukacji żywieniowej lub wspólne poszukiwanie możliwych przyczyn już istniejących problemów.
Czym zajmje się psychodietetyk?

Często sama wiedza z zakresu żywienia może nie być wystarczająca do wprowadzenia zmiany. Można wiedzieć co chce się zmienić, ale jednocześnie mieć dużą trudność z wdrożeniem tego w życie. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi psychodietetyka, która pomaga:

 • zrozumieć przyczyny problematycznych zachowań,
 • stworzyć skuteczne strategie dopasowane do indywidualnych możliwości,
 • nabywać niezbędne umiejętności w procesie zmiany.
Czy w trakcie współpracy można jeść słodycze?

Celem współpracy jest dopasowanie sposobu odżywiania do Twoich preferencji oraz możliwości i jest w nim miejsce także na słodycze jeśli je lubisz :). To nad czym możemy popracować to zjadanie ich w takiej ilości i częstotliwości w jakiej faktycznie byś chciał/a oraz przyjrzenie się pozostałym posiłkom i praca nad ich ewentualnym bilansowaniem.

Email

kontakt@dietanadobre.pl